جمعه ٠٤ خرداد ١٣٩٧
اخبار > اولین دوره آموزش HIV/AIDS ( ایدز) با رویکرد نوین آموزشی برای سازمانهای مردم نهاد برگزار شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

اولین دوره آموزش HIV/AIDS ( ایدز) با رویکرد نوین آموزشی برای سازمانهای مردم نهاد برگزار شد

روابط عمومی معاونت بهداشت، اولین دوره آموزش HIV/AIDS ( ایدز) با رویکرد نوین آموزشی، برای سازمانهای مردم نهاد در روزهای 24،23 ،30 و 31 مرداد 96 با حضور دکتر علی نیک فرجام مدیر گروه بیماریهای واگیر معاونت بهداشت در موسسه مطالعات و تحقیقات زنان برگزار شد.
دکتر نیک فرجام بر اهمیت و نقش سازمانهای مردم نهاد در پیشگیری و کنترل اچ آی وی/ ایدز تاکید کرد و در ادامه پروین جانانی کارشناس ایدز و بیماریهای آمیزشی معاونت بهداشت رویکرد نوین آموزش اچ آی وی و اصول مشاوره در ایدز را بیان کرد.
کلیات اچ ای وی، اصول و مبانی انجام تست، توصیه به انجام تست (PIT) و اهمیت استفاده از کاندوم در پیشگیری از انتقال ایدز و بیماریهای آمیزشی توسط زهرا غلامی کارشناس ایدز و بیماریهای آمیزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران و دکتر نواییان کارشناس ایدز و بیماریهای آمیزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بیان شد.
در این کارگاه سایت HIV-STI.ir بعنوان مرجع مورد تایید وزارت بهداشت جهت دریافت اطلاعات و اخبار روز و همچنین اطلاع از مراکز مشاوره بیماریهای رفتاری سراسر کشور معرفی شد.
توضیح اینکه این کارگاه به همت معاونت بهداشت دانشگاه و موسسه مطالعات و تحقیقات زنان و با همکاری گروه بیماریهای دانشگاههای علوم پزشکی ایران و شهید بهشتی برگزار شد.


١٢:١٣ - سه شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٧٠٤٦٧    /    تعداد نمایش : ٢٤٣


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج