جمعه ٢٤ آذر ١٣٩٦
  • کانال
    ***

  • سیب

به سایت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران خوش آمدید ***یکی از مهمترین عوامل خطر بیماری غیر واگیر، تغذیه نامناسب و مصرف زیاد قند، نمک و چربی است. ***شیر و ماست کم چرب را جایگزین نوع پر چرب آن کنید. ***روغن ماهی حاوی مقدار زیادی چربی مفید مانند امگا3 است.***روزانه حداقل 5 واحد میوه وسبزی(حداقل400 گرم) مصرف نمایید.***بهتراست یکی از واحدهای میوه روزانه خود را همراه وعده صبحانه مصرف کنید. ***نمک یک مانع بزرگ برای داشتن اسکلت محکم است .***یکی از دلایل پوکی استخوان مصرف زیاد نمک است.
منوی اصلی
اخبار > تجلیل از فعالان برنامه ارتقای سلامت دهان و دندان دانش آموزان در آموزش و پرورش
 


  چاپ        ارسال به دوست

تجلیل از فعالان برنامه ارتقای سلامت دهان و دندان دانش آموزان در آموزش و پرورش

روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه، در مراسمی از فعالان برنامه ارتقای سلامت دهان و دندان دانش آموزان در آموزش و پرورش با حضور دکترمحمد شریعتی معاون بهداشت، دکتر سعید تأملی معاون فنی و دکترکاظم رهنما معاون اجرایی تجلیل شد.
دکتر شریعتی دراین جلسه توضیحات کاملی از تحول در حوزه بهداشت خصوصا تحول سلامت دهان ودندان ارائه کرد و در ادامه به تامین پوشش صد در صدی ارائه خدمات سلامت در حوزه تحت پوشش معاونت بهداشت دانشگاه اشاره کرد و افزود، در تمام پنج منطقه جنوب تهران ، مراکزخدمات جامع و پایگاه های سلامت راه اندازی شده است و ارائه خدمت می شود و دراین مسیر نیاز به همکاری با اداره سلامت وتندرستی آموزش و پرورش برای شناسایی و معرفی این پایگاه ها به والدین دانش آموزان می باشیم .
درادامه دکتر محسن ولد خانی کارشناس مسوول سلامت دهان و دندان معاونت بهداشت، گزارش کاملی از روند اجرای برنامه ارتقای سلامت دانش آموزان را ارائه کرد.
معاون تربیت بدنی، سلامت و تندرستی و کارشناس مسئول سلامت وتندرستی اداره آموزش وپرورش شهر تهران، مراقبین سلامت مناطق 10، 16،11، 17و19 آموزش وپرورش و کارشناس مسئول وکارشناسان دهان و دندان معاونت و مرکز بهداشت جنوب تهران، کارشناس مسئول و کارشناسان نوجوانان، جوانان و مدارس معاونت و مرکز بهداشت جنوب تهران نیز در این جلسه حضور داشتند و در خاتمه به کلیه شرکت کنندگان وعوامل اجرایی طرح لوح تقدیر ازطرف معاون بهداشت اهداشد .


٢٢:٤٣ - چهارشنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٧٠٨١٤    /    تعداد نمایش : ١٨١


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج