جمعه ٢٤ آذر ١٣٩٦
  • کانال
    ***

  • سیب

به سایت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران خوش آمدید ***یکی از مهمترین عوامل خطر بیماری غیر واگیر، تغذیه نامناسب و مصرف زیاد قند، نمک و چربی است. ***شیر و ماست کم چرب را جایگزین نوع پر چرب آن کنید. ***روغن ماهی حاوی مقدار زیادی چربی مفید مانند امگا3 است.***روزانه حداقل 5 واحد میوه وسبزی(حداقل400 گرم) مصرف نمایید.***بهتراست یکی از واحدهای میوه روزانه خود را همراه وعده صبحانه مصرف کنید. ***نمک یک مانع بزرگ برای داشتن اسکلت محکم است .***یکی از دلایل پوکی استخوان مصرف زیاد نمک است.
منوی اصلی
اخبار > تجلیل معاون بهداشت از فعالان برنامه ارتقای سلامت دهان و دندان دانش آموزان در آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران
 


  چاپ        ارسال به دوست

تجلیل معاون بهداشت از فعالان برنامه ارتقای سلامت دهان و دندان دانش آموزان در آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

روابط عمومی معاونت بهداشت، در مراسمی از فعالان برنامه ارتقای سلامت دهان و دندان دانش آموزان در آموزش و پرورش با حضور دکترمحمد شریعتی معاون بهداشت، دکتر سعید تأملی معاون فنی و دکترکاظم رهنما معاون اجرایی روز یکشنبه 26 شهریور 96 تجلیل شد.
دکتر شریعتی دراین جلسه توضیحات کاملی از تحول در حوزه بهداشت خصوصا تحول سلامت دهان ودندان ارائه کرد و در ادامه به تامین پوشش صد در صدی ارائه خدمات سلامت در حوزه تحت پوشش معاونت بهداشت دانشگاه اشاره کرد و افزود: در شهرستان های ری واسلامشهر، مراکزخدمات جامع و پایگاه های سلامت به صورت صد در صد راه اندازی شده است و ارائه خدمت می شود و دراین مسیر نیاز به همکاری با اداره سلامت وتندرستی آموزش و پرورش برای شناسایی و معرفی این پایگاه ها به والدین دانش آموزان هستيم.
سپس دکتر محسن ولد خانی کارشناس مسوول سلامت دهان و دندان معاونت بهداشت، گزارش کاملی از روند اجرای برنامه ارتقای سلامت دانش آموزان را ارائه کرد.
در خاتمه از مشاور رییس اداره سلامت وتندرستی وزارت آموزش و پرورش، معاون تربیت بدنی و سلامت و تندرستی ، رییس اداره سلامت وتندرستی و کارشناسان سلامت وتندرستی اداره آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران، مسئولین و مراقبین سلامت اداره آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و مدیر گروه و کارشناسان گسترش شبکه معاونت و کارشناسان مسوول وکارشناسان دهان و دندان شبکه بهداشت اسلامشهر و ری و کارشناسان مسوول نوجوانان ، جوانان و مدارس شبکه بهداشت اسلامشهر وشهر ری تقدیر شد.


١٧:٤١ - يکشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٧٠٨٦٥    /    تعداد نمایش : ١٨٦


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج