چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧
اخبار > جلسه هماهنگی معاونت بهداشت با سازمان زندانها برگزار شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه هماهنگی معاونت بهداشت با سازمان زندانها برگزار شد

روابط عمومی معاونت بهداشت، جلسه هماهنگی این معاونت با سازمان زندانها روز شنبه 17 تیر96 با حضور دکتر علی نیک فرجام مدیرگروه بیماری های واگیر معاونت بهداشت در مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری آبان برگزار شد.
دکتر نیک فرجام در این جلسه که با هدف بررسی چالش های پیشگیری، مراقبت و درمان بیماران HIV، هپاتیت، سل و سایر بیماریهای واگیر در زندانیان برگزار شد بر لزوم تقویت همکاری و اصلاح فرایندهای بین بخش بهداشت و سازمان زندانها به منظور پیشگیری و کنترل بیماریهای واگیر در زندانیان و خانواده آنان تاکید کرد.
پروین جانانی کارشناش ایدز معاونت بهداشت، ضرورت ثبت اطلاعات بیماران زندان در نرم افزار اچ آی وی، تهیه و ارسال آمار و درخواست داروهای ایدز از زندان به مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری را بیان کرد و بر لزوم آموزش و اطلاع رسانی به زندانیان قبل از ترخیص درمورد مراکز ارایه خدمت (جهت ادامه مراقبت و درمان اچ ای وی) تاکید کرد.
در این جلسه کارشناسان ایدز، سل و هپاتیت معاونت بهداشت و شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، پزشک و کارشناسان مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری آبان، مسوولین بهداشت و درمان اداره کل امور زندانهای استان تهران، زندان بزرگ حسن آباد، زندان زنان و زندان فشافویه نیز حضور داشتند.


١٧:٤٧ - شنبه ١٧ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٦٩٥١٢    /    تعداد نمایش : ٤٠٠


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج