يکشنبه ٠٦ اسفند ١٣٩٦
  • کانال
    ***

  • سیب

به سایت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران خوش آمدید ***یکی از مهمترین عوامل خطر بیماری غیر واگیر، تغذیه نامناسب و مصرف زیاد قند، نمک و چربی است. ***شیر و ماست کم چرب را جایگزین نوع پر چرب آن کنید. ***روغن ماهی حاوی مقدار زیادی چربی مفید مانند امگا3 است.***روزانه حداقل 5 واحد میوه وسبزی(حداقل400 گرم) مصرف نمایید.***بهتراست یکی از واحدهای میوه روزانه خود را همراه وعده صبحانه مصرف کنید. ***نمک یک مانع بزرگ برای داشتن اسکلت محکم است .***یکی از دلایل پوکی استخوان مصرف زیاد نمک است.
منوی اصلی
اخبار > برگزاری کارگاه مداخله در بحران خودکشی
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کارگاه مداخله در بحران خودکشی

روابط عمومی معاونت بهداشت، دو دوره کارگاه مداخله در بحران خودکشی با حضور دکتر شهرام خرازی ها مدیر گروه سلامت روانی- اجتماعی و اعتیاد معاونت بهداشت دانشگاه و عالیه زرکش،روانشناس بالینی و کارشناس پیشگیری از خودکشی این واحد روزهای 4و 8 شهریور 96 در معاونت بهداشت برگزار شد.
دکتر حمید پورشریفی، دانشیار دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی مباحث عوامل خطر و محافظت کننده خودکشی، باور های نادرست در خودکشی ورویارویی با باورها و مقاومت ها، فنون پی بردن به افکار خودکشی و قصد خودکشی از طریق مصاحبه بالینی، مداخله در بحران خودکشی و مراحل آن را مطرح کرد.
دستور العمل اجرایی، فلوچارت نحوه شناسایی، مداخله، ارجاع و پیگیری موارد اقدام به خودکشی از جمله دیگر مباحث مطروحه در این کارگاه آموزشی بود.
این کارگاه ها ویژه روانشناسان مراکز خدمات جامع سلامت و در راستای برنامه های سلامت روانی و اجتماعی و طبق دستور العمل اجرایی فعالیت های برنامه عملیاتی 96 وزارت بهداشت و درمان برای 80 نفر از کارشناسان سلامت روان و رفتار مراکز خدمات جامع سلامت دانشگاه بر گزار شد.


١٢:١٩ - پنج شنبه ٩ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٧٠٥٥٥    /    تعداد نمایش : ٢٦٣


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج