• 99/09/09

وبینار کشوری پیشگیری از همسر آزاری

وبینار کشوری پیشگیری از همسر آزاری

برنامه کشوری پیشگیری از همسر آزاری

مدیر گروه سلامت روانی اجتماعی و اعتیاد معاونت بهداشت، در وبینار کشوری پیشگیری از همسر آزاری شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت بهداشت، روز سه شنبه 26 آبان  1399 دکتر علیرضا شکیب مدیر گروه سلامت روانی اجتماعی و اعتیاد معاونت بهداشت دانشگاه، به‌عنوان یکی از شرکت کنندگان از پنج دانشگاه منتخب کشوری در برنامه کشوری پیشگیری از همسر آزاری در وبینار بحث گروهی متمرکز ارزشیابی، تطبق دعوتنامه وزارتی شرکت کرد.
 در برنامه کشوری پیشگیری از همسر آزاری که به صورت وبینار برگزار شد دکتر شیخ الاسلامی و همکاران ایشان در خصوص  نحوه اجراء، نقاط قوت و ضعف، تاثیر آموزش بر افزایش توانمندی، مهارت آموزی پرسنل جهت اجرای درست برنامه و تجارب دانشگاه‌های مربوطه و ارائه پیشنهادات جهت ارتقاء برنامه کشوری پیشگیری از همسر آزاری  شرح مبسوطی را ارائه کردند.
در این وبینار دکتر شکیب مدیر گروه سلامت روانی اجتماعی و اعتیاد معاونت بهداشت، در خصوص دستاوردهای اجرایی دانشگاه تهران توضیات لازم را ارائه کرد و اجرای برنامه سامان و مشارکت بین بخشی، نقش اجرایی برنامه سامان و استفاده از تفاهمنامه‌های بین ادارت و ارگانها و  ایجاد حمایت طلبی و تجارب دانشگاه علوم پزشکی تهران مطالب لازم را ارائه داد.
عالیه زرکش، کارشناس مسئول این برنامه نیز در این وبینار شرکت داشت و با جمع بندی مطالب ارائه شده و تشکر از شرکت کنندگان؛ این وبینار به پایان رسید.

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *